Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios

Belangrijkste voorzieningen

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 65 m² Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios ligt slechts 500 meter van Paralia Agios Gordios en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    Het hart van Agios Gordios kan worden bereikt in 5 minuten lopen van dit vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals het History & Folklore Museum of Messi Sinarades liggen op 2 km verderop. Kerk van Panagia Vlachernon is op een paar stappen verwijderd van deze villa gelegen, en Agios Gordios busstation is op 300 meter afstand. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Paleis Achilleion, gelegen op circa 4 km afstand.

    Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios biedt tuinzichten.

    De 2-slaapkamer villa beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei om zelf maaltijden te maken. De 1-badkamer accommodatie ligt maar 600 meter van Delphi Restaurant, waar Griekse gerechten worden geserveerd. De dichtstbijzijnde luchthaven is Korfoe Ioannis Kapodistrias, op 5 km van deze woning.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00001181640

    Kameropties bij Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios

    Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios biedt tuinzichten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Voorzieningen foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Skyline foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Skyline foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Buitenkant foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Voorzieningen foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Voorzieningen foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Keuken foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Keuken foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Macro Details foto Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios  Toiletten foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 65 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei, is beschikbaar in Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar dit vakantiehuis?
      In dit vakantiehuis kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Popi On The Beach Of Agios Gordios Agios Gordios